A BUX fél 12-kor 22 463,05 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 30,52 pontos, 0,14 százalékos csökkenés, a pénteki nyitásnál 31,85 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,2 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.
A Mol 70 forinttal, 0,49 százalékkal 14 440 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 44 forinttal, 0,75 százalékkal 5805 forintra csökkent.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,49 százalékkal 406 forintra esett.
A Richter árfolyama 10 forinttal, 0,23 százalékkal 4430 forintra nőtt.
