BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé araszol Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a 0 pontos nyitás után emelkedett pénteken délelőtt.

2015. július 24. péntek, 12:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 22 385,56 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 70,11 pontos, 0,31 százalékos emelkedés.

A részvénypiac forgalma délelőtt 1,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 80 forinttal, 0,55 százalékkal 14 500 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 15 forinttal, 0,26 százalékkal 5837 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,99 százalékkal 409 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 5 forinttal, 0,12 százalékkal 4295 forintra csökkent.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet