A BUX fél 12-kor 22 385,56 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 70,11 pontos, 0,31 százalékos emelkedés.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 80 forinttal, 0,55 százalékkal 14 500 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 15 forinttal, 0,26 százalékkal 5837 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,99 százalékkal 409 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 5 forinttal, 0,12 százalékkal 4295 forintra csökkent.
