BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eddig ez egy jó nap Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,57 pontos nyitás után emelkedett kedden délelőtt.

2015. június 23. kedd, 12:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 21 915,93 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 140,53 pontos, 0,65 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 138,96 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 125 forinttal, 0,87 százalékkal 14 525 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 44 forinttal, 0,80 százalékkal 5521 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,74 százalékkal 407 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,23 százalékkal 4270 forintra nőtt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet