A BUX fél 12-kor 21 915,93 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 140,53 pontos, 0,65 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 138,96 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 125 forinttal, 0,87 százalékkal 14 525 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 44 forinttal, 0,80 százalékkal 5521 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,74 százalékkal 407 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,23 százalékkal 4270 forintra nőtt.
