A BUX fél 12-kor 21 515,30 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 13,83 pontos, 0,06 százalékos csökkenés, a pénteki nyitásnál 11,37 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 215 forinttal, 1,49 százalékkal 14 190 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 22 forinttal, 0,41 százalékkal 5332 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,50 százalékkal 404 forintra nőtt.
A Richter-papírok árfolyama 28 forinttal, 0,66 százalékkal 4278 forintra emelkedett.
