BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó nap volt Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 251,02 pontos, 1,14 százalékos emelkedéssel, 22 215,74 ponton zárt csütörtökön.

2015. június 11. csütörtök, 18:41

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma 8,4 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 250 forinttal, 1,73 százalékkal 14 690 forintra erősödött, 771,5 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 162 forinttal, 2,99 százalékkal 5582 forintra nőtt, forgalmuk 4,8 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 9 forinttal, 2,13 százalékkal 414 forintra csökkent, forgalma 492,0 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 11 forinttal, 0,25 százalékkal 4410 forintra esett, a részvények forgalma 2,3 milliárd forintot ért el.

A BUMIX 1590,45 ponton zárt csütörtökön, ez 1,09 pontos, 0,07 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet