A BUX fél 12-kor 22 154,79 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 35,17 pontos, 0,16 százalékos csökkenés, a keddi nyitásnál 34,69 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 3,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 400 forinttal, 2,67 százalékkal 14 600 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 40 forinttal, 0,71 százalékkal 5600 forintra esett.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,95 százalékkal 416 forintra gyengült.
A Richter árfolyama 10 forinttal, 0,22 százalékkal 4565 forintra erősödött.
