BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Száguld a Mol

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 6 pontos nyitás után kismértékben emelkedett kedden délelőtt.

2015. május 19. kedd, 11:44

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 22 402,98 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 151,70 pontos, 0,68 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 157,70 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 3,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 300 forinttal, 2,05 százalékkal, 14 950 forintra erősödött.

Az OTP részvények ára 31 forinttal, 0,52 százalékkal, 5971 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,24 százalékkal, 421 forintra emelkedett.

A Richter papírok árfolyama 10 forinttal, 0,23 százalékkal, 4380 forintra csökkent.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet