BUX 139920.45 0,21 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Magyar Telekom megszünteti lakossági földgáz-szolgáltatását

A Magyar Telekom az energiapiaci környezet megváltozása miatt ez év július 31-ével megszünteti az egyetemes szolgáltatásra jogosult lakossági földgáz-felhasználók részére nyújtott szolgáltatását - közölte a Magyar Telekom.

2015. május 12. kedd, 18:27

Fotó: Napi Gazdaság / Napi Gazdaság​​
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cég tájékoztatása szerint a lakossági földgáz-szolgáltatás megszüntetése semmilyen módon nem érinti a Magyar Telekom energiapiaci tevékenységét az üzleti szegmensben.

A Magyar Telekom 2010-ben indított energiaszolgáltatási tevékenységével az volt a célja, hogy ügyfelei számára még több új szolgáltatást és ajánlatot nyújthasson.

A szabályozott egyetemes árnál kedvezményesebb díjaival a társaság az elmúlt öt év során hozzájárult lakossági ügyfelei energiaköltségeinek mérsékléséhez - tartalmazza a közlemény.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet