A BUX fél 12-kor 22 704,79 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 38,15 pontos, 0,17 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 39,65 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,1 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 60 forinttal, 0,39 százalékkal 15 290 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 17 forinttal, 0,29 százalékkal 5967 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,48 százalékkal 416 forintra esett.
A Richter-papírok árfolyama 13 forinttal, 0,29 százalékkal 4542 forintra gyengült.
