A részvénypiac forgalma 10,5 milliárd forint volt, a vezető részvények közül egynek az árfolyama stagnált, a többié emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol 315 forinttal, 2,16 százalékkal 14 900 forintra erősödött, 2,6 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 28 forinttal, 0,48 százalékkal 5848 forintra nőtt, forgalmuk 3,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 410 forintot ért, forgalma 291,5 millió forint volt.
A Richter papírok árfolyama 180 forinttal, 4,07 százalékkal 4600 forintra emelkedett, a részvények forgalma 3,7 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1604,25 ponton zárt pénteken, ez 3,65 pontos, 0,23 százalékos csökkenés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.
