BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OTP dobta fel leginkább a budapesti hangulatot

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 304,17 pontos, 1,46 százalékos emelkedéssel, 21 152,48 ponton zárt pénteken.

2015. április 10. péntek, 17:47

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A részvénypiac forgalma 9,0 milliárd forint volt, a vezető részvények ára emelkedett az előző napi záráshoz képest.

Az OTP húzta a BUX-ot, utána pedig a Richter, amely felminősítése miatt szintén kedvelt volt a befektetők között.

A Mol 60 forinttal, 0,43 százalékkal 13 980 forintra erősödött, 1,6 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 132 forinttal, 2,46 százalékkal 5502 forintra nőtt, forgalmuk 5,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,24 százalékkal 424 forintra emelkedett, forgalma 355,0 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 80 forinttal, 1,96 százalékkal 4160 forintra növekedett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.

A BUMIX 1578,07 ponton zárt pénteken, ez 21,43 pontos, 1,38 százalékos emelkedés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet