BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A tőzsdét nem zavarja a Buda-Cash botrány

A Budapesti Értéktőzsde stabilan emelkedik kedden.

2015. február 24. kedd, 12:38

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Fél egykor 1,2 százalékos pluszban állt a BUX, köszönhetően főképp annak, hogy a blue chipek mindegyike erősödni tudott. A Richter 0,7, Magyar Telekom 0,8, az OTP 1, míg a Mol 2 százalék feletti pluszban állt ekkor. Ez utóbbi eredményét a hajnalban kiadott negyedéves jelentése dobhatta meg.

A forgalmat nézve sima OTP vezetést regisztrálhattunk, a bankpapírokkal ugyanis már 2 milliárd forint feletti értékben kereskedtek. Utána a Mol következik 1,6 milliárddal, míg Richter a harmadik 608 millióval.

A nap fő eseménye, hogy \"több évtizedes, százmilliárdot elérő problémára bukkant\" az MNB a Buda-Cash tevékenységével kapcsolatban. Erről itt olvashat bővebben.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet