A részvénypiac forgalma 5,6 milliárd forint volt, a vezető részvények egy kivétellel erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 30 forinttal, 0,26 százalékkal 11 730 forintra erősödött, 709,5 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 45 forinttal, 1,16 százalékkal 3920 forintra nőtt, forgalmuk 3,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 1,09 százalékkal 364 forintra csökkent, forgalma 261,1 millió forint volt.
A Richter papírok árfolyama 69 forinttal, 1,84 százalékkal 3825 forintra emelkedett, a részvények forgalma 649,7 millió forintot ért el.
A BUMIX 1467,59 ponton zárt pénteken, ez 5,41 pontos, 0,37 százalékos emelkedés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.
