A részvénypiac forgalma 6,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 165 forinttal, 1,50 százalékkal 11 190 forintra erősödött, 780,4 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 82 forinttal, 2,20 százalékkal 3815 forintra nőtt, forgalmuk 3,7 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 342 forintot ért, forgalma 161,7 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 183 forinttal, 5,08 százalékkal 3785 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,9 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1424,31 ponton zárt csütörtökön, ez 2,55 pontos, 0,18 százalékos emelkedés a szerdai záráshoz viszonyítva.
