A BUX fél 12-kor 16 188,03 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 34,72 pontos, 0,21 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 35,01 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 0,9 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 50 forinttal, 0,43 százalékkal 11 580 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 5 forinttal, 0,14 százalékkal 3645 forintra esett.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,30 százalékkal 334 forintra erősödött.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,30 százalékkal 3350 forintra gyengült.
