BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végre nyereséggel zárt Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 17,76 pontos, 0,11 százalékos emelkedéssel, 16 191,37 ponton zárt szerdán.

2015. január 7. szerda, 18:04

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma 7,02 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 125 forinttal, 1,10 százalékkal 11 485 forintra erősödött, 996,9 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 50 forinttal, 1,37 százalékkal 3610 forintra csökkent, forgalmuk 4,9 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,90 százalékkal 336 forintra nőtt, forgalma 113,7 millió forint volt.

A Richter papírok árfolyama 9 forinttal, 0,26 százalékkal 3429 forintra emelkedett, a részvények forgalma 907,7 millió forintot ért el.

A kis- és közepes részvények indexe, a BUMIX 1414,58 ponton zárt szerdán, ez 1,41 pontos, 0,11 százalékos emelkedés a keddi záráshoz viszonyítva.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet