A részvénypiac forgalma 7,0 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 265 forinttal, 2,22 százalékkal 11 660 forintra csökkent, 1,4 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 5 forinttal, 0,12 százalékkal 4105 forintra erősödött, forgalmuk 3,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,85 százalékkal 348 forintra esett, forgalma 116,9 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 40 forinttal, 1,04 százalékkal 3815 forintra gyengült, a részvények forgalma 2,1 milliárd forintot ért el.
A kis- és közepes részvények indexe, a BUMIX 1461,66 ponton zárt csütörtökön, ez 8,38 pontos, 0,58 százalékos emelkedés a szerdai záráshoz viszonyítva.
