BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol és az OTP húzta le Budapestet

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 194 pontos, 1,12 százalékos csökkenéssel, 17 156,31 ponton zárt kedden.

2014. november 4. kedd, 18:32

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 240 forinttal, 2,04 százalékkal 11 550 forintra csökkent, 643,7 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 1,74 százalékkal 3950 forintra esett, forgalmuk 2,6 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,88 százalékkal 342 forintra erősödött, forgalma 320,2 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,39 százalékkal 3785 forintra gyengült, a részvények forgalma 406,2 millió forintot ért el.

A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1455,15 ponton zárt kedden, ez 1,93 pontos, 0,13 százalékos emelkedés a hétfői záráshoz viszonyítva.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet