A részvénypiac forgalma 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 240 forinttal, 2,04 százalékkal 11 550 forintra csökkent, 643,7 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 1,74 százalékkal 3950 forintra esett, forgalmuk 2,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,88 százalékkal 342 forintra erősödött, forgalma 320,2 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,39 százalékkal 3785 forintra gyengült, a részvények forgalma 406,2 millió forintot ért el.
A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1455,15 ponton zárt kedden, ez 1,93 pontos, 0,13 százalékos emelkedés a hétfői záráshoz viszonyítva.
