BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Telekom húzza Budapestet

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 16,57 pontos nyitás után tovább emelkedett pénteken délelőtt.

2014. október 31. péntek, 11:50

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 17 275,79 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 128,82 pontos, 0,75 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 112,25 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények közül egy stagnált, három viszont emelkedett az előző napi záráshoz képest.

A Mol ára nem változott, 11 565 forintot ért.

Az OTP részvények ára 20 forinttal, 0,49 százalékkal, 4070 forintra erősödött.

A Magyar Telekom árfolyama 16 forinttal, 4,95 százalékkal, 339 forintra nőtt.

A Richter papírok árfolyama 5 forinttal, 0,13 százalékkal, 3760 forintra emelkedett.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet