A BUX fél 12-kor 17 275,79 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest 128,82 pontos, 0,75 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 112,25 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények közül egy stagnált, három viszont emelkedett az előző napi záráshoz képest.
A Mol ára nem változott, 11 565 forintot ért.
Az OTP részvények ára 20 forinttal, 0,49 százalékkal, 4070 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 16 forinttal, 4,95 százalékkal, 339 forintra nőtt.
A Richter papírok árfolyama 5 forinttal, 0,13 százalékkal, 3760 forintra emelkedett.
