A BUX fél 12-kor órakor 17 994,74 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 100,41 pontos, 0,56 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 50,70 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 0,9 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 70 forinttal, 0,59 százalékkal, 12 010 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 38 forinttal, 0,92 százalékkal, 4148 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 365 forintot ért.
A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,51 százalékkal 3975 forintra emelkedett.
