A részvénypiac forgalma 12,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 145 forinttal, 1,18 százalékkal 12 105 forintra csökkent, 1,5 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 139 forinttal, 3,12 százalékkal 4310 forintra esett, forgalmuk 8,9 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 357 forintot ért, forgalma 472,0 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 17 forinttal, 0,42 százalékkal 4045 forintra gyengült, a részvények forgalma 932,6 millió forintot ért el.
A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1488,61 ponton zárt kedden, ez 2,04 pontos, 0,14 százalékos emelkedés a hétfői záráshoz viszonyítva.
