BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé tart Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 44,24 pontos nyitás után emelkedett kedden délelőtt.

2014. szeptember 2. kedd, 11:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 18 010,40 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 0,72 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 84,94 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 125 forinttal, 1,05 százalékkal 11 975 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 31 forinttal, 0,74 százalékkal 4200 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 1,08 százalékkal 375 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,26 százalékkal 3895 forintra növelte értékét.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet