A BUX fél 12-kor 18 010,40 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 0,72 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 84,94 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 125 forinttal, 1,05 százalékkal 11 975 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 31 forinttal, 0,74 százalékkal 4200 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 1,08 százalékkal 375 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,26 százalékkal 3895 forintra növelte értékét.
