A BUX fél 12-kor 17 869,09 ponton állt, ami a szerdai záró értékéhez képest 154,36 pontos, 0,86 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 154,74 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,3 milliárd forint volt, a vezető részvények mindegyike gyengült az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyama 40 forinttal, 0,33 százalékkal 11 960 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 74 forinttal, 1,76 százalékkal 4125 forintra esett.
A Magyar Telekom 2 forinttal, 0,53 százalékkal 372 forintra gyengült.
A Richter-papírok árfolyama 19 forinttal, 0,49 százalékkal 3875 forintra mérséklődött.
