BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra 18 ezer pont fölé kerül a BUX

A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 0,68 százalékos emelkedéssel, 18 007,24 ponton zárt kedden.

2014. augusztus 26. kedd, 18:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma mindössze 2,952 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott a hétfői záráshoz képest: a Mol és az OTP erősödött, míg a Magyar Telekomnak és a Richternek csökkent az árfolyama.

A Mol 1,17 százalékkal, 12 080 forintra erősödött, 767,2 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 1,44 százalékkal, 4158 forintra nőtt, forgalmuk 1,7 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 0,27 százalékkal, 372 forintra csökkent, forgalma 155,8 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 0,25 százalékkal, 3915 forintra esett, a részvények forgalma 295,0 millió forintot ért el.

A BUMIX 1503,19 ponton zárt kedden, ez 0,14 százalékos csökkenés a hétfői záráshoz viszonyítva.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet