BUX 138979.68 -0,23 %
OTP 45200 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Slovnaft

Elfogadta a Slovnaft éves rendes közgyűlése, hogy a társaság nem fizet osztalékot a 2013-as, 8,17 millió eurós eredménye után.

2014. április 11. péntek, 10:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner> Az április 10-i közgyűlésen az éves beszámoló mellett elfogadták, hogy a társaság a teljes tavalyi eredményét beruházásokra fordítja, így osztalékfizetésre idén nem kerül sor.</banner>

<banner> Világi Oszkár a Slovnaft igazgatóságának elnöke és vezérigazgatója a társaság hosszú távú stratégiájával magyarázta a mostani lépést. A közgyűlés másodszor is megválasztotta Világi Oszkárt a igazgatóság elnökének további öt évre.</banner>

<banner> A közgyűlés megadta a felhatalmazást arra is hogy saját részvényeket vásároljon vissza bizonyos feltételek teljesülése esetén. Utóbbi döntés nem újdonság, ilyen lehetősége a vezetőségnek már korábban is volt.</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet