Háromnegyed négykor 0,3 százalékos mínuszban állt a BUX, az esésből leginkább az OTP vette ki a részét, amely ekkor 2,4 százalékot bukott a nap eleji értékéhez képest. Az ok vélhetően az ukrán tüntetésekben keresendő.
Hogy mégsem áll óriási mínuszban a BUX, az főképp a Magyar Telekomnak köszönhető, melynek papírjai 2,7 százalékos pluszban álltak ekkor. A blue chipek közül a Mol 0,1 százalékot esett, a Richter pedig 0,7 százalékot erősödött.
