BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyon ütik a Molt

A mínuszos nyitás után tovább nőtt a BUX vesztesége.

2013. november 11. hétfő, 09:53

Fotó: Napi Gazdaság / Kummer János
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÉT indexe 0,2 százalékos veszteséggel nyitott hétfőn, de a kereskedés első órájának vége felé már 0,8 százalékos gyengüléssel 18 795 pont alatt járt.

Az OTP 0,4 százalékkal 4495, a Telekom ugyanennyivel 284 forintra süllyedt, a Richter 0,5 százalékkal 4365 forintra esett, a Mol pedig az INA körüli gondok kapcsán 1,9 százalékkal 14 415 forintra esett.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet