A BÉT indexe 0,2 százalékos veszteséggel nyitott hétfőn, de a kereskedés első órájának vége felé már 0,8 százalékos gyengüléssel 18 795 pont alatt járt.
Az OTP 0,4 százalékkal 4495, a Telekom ugyanennyivel 284 forintra süllyedt, a Richter 0,5 százalékkal 4365 forintra esett, a Mol pedig az INA körüli gondok kapcsán 1,9 százalékkal 14 415 forintra esett.
