BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új rekordon zárt az S&P-500

A Dow kivételével pluszban fejezték be a napot a New York-i részvényindexek.

2013. október 17. csütörtök, 22:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A DJIA hajszálnyi veszteséggel 15 372 pont alatt zárt, a Nasdaq Composite 0,6 százlékkal 3863, az S&P-500 0,7 százalékkal az új rekordot jelentő 1733 pontos szintre kapaszkodott fel. A Dow-t a 6,4 százalékkal zuhanó IBM- és a 2,4 százalékkal eső Goldman Sachs-részvények húzták vissza, miután az előbbi cég zsinórban hatodik negyedévben számolt be forgalomcsökkenésről, a befektetési bank pedig a várakozások alatti bevételről jelentett. A Verizon papírjai ugyanakkor 3,5 százalékkal drágultak, miután az amerikai mobilszolgáltató nyereségének megugrásáról számolt be.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet