A hangulatnak jót tett, hogy a Microsoft 40 milliárd dolláros részvényvisszavásárlási programot jelentett be, illetve 22 százalékkal 28 centre növelte a december 12-étől a tulajdonosoknak kifizethető részvényenkénti osztalékot. A Fed ma kezdte meg kétnapos ülését, itteni idő szerint holnap este derül ki, hogy elkezdi-e visszafogni a havi 85 milliárd dolláros kötvényvásárlási programot, és ha igen, mennyivel.
