BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét mínuszban az OTP

Ahogy a bankpapír, úgy a Budapesti Értéktőzsde is mínuszban van.

2013. augusztus 15. csütörtök, 11:00

Fotó: Napi Gazdaság / Pelsőczy Csaba
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kereskedés megnyitása után közel két órával 0,6 százalékos mínuszban állt a BUX index, az eséshez az OTP 1,2 százalékkal járult hozzá. A blue chipek közül ezen kívül a Mol is mínuszban állt, mégpedig 0,6 százalékkal, a Richter 0,4 százalékot bukott ekkor, míg a Magyar Telekom a nagyok közül egyedüliként 0,6 százalékkal erősödött. A nap nyertese eddig az FHB 1,2 százalékos plusszal.

A forgalmat tekintve az OTP vezet 1,8 milliárddal, a második helyen a Richter áll 424 millióval, míg a képzeletbeli dobogó legalsó fokára az Egis fért fel 208 millióval.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet