Az euró 301,64 körüli szintről indult kedd reggel és - áttörve a 305-ös technikai szintet - 306,60 forintnál érte el a napi mélypontját. Késő délután 306 forint felett mozgott az árfolyam. A dollárért - 1,5 százalékos gyengülés után - 235 forintot adtak a bankközi devizapiacon 1,3035 dolláros euróárfolyam mellett. A svájci frankot 248,30 forinton jegyezték. A magyar deviza árfolyamát a belföldi hírek alakították leginkább, ám ez már inkább a végjátéknak tűnik - vélekedett a Napi Gazdaság Online-nak Csajbók Róbert, az ING devizapiaci üzletkötője. A szakember szerint a piac már az elmúlt hetek rossz híreit mind beárazta, így most már arra számít, hogy az euró árfolyama a 301-302 forint körüli szintekre térhet vissza.
