BUX 139231.16 -0,05 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rég volt ilyen pocsék napja az Apple-nek

Vegyesen zártak a Wall Street-i indexek, a tech-szektor és a Nasdaq megszenvedte az Apple esését.

2013. január 24. csütörtök, 22:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A DJIA indexe 0,3 százalékos pluszban zárt, köszönhetően az ötéves mélypontot mutató munkaerő-piaci adatnak és a Boeing 1,4 százalékos drágulásának - ezzel az ötödik nyereséges napját zárta a mutató. Az S&P-500 az előző napi szintjén 1495 ponton zárt, a kiskereskedelmi és az egészségügyi szektor emelkedésének köszönhette ezt az eredményt, az it-szektor ugyanis - főleg az Apple mélyrepülése miatt - 2 százalékkal gyengült. A Nasdaq viszont nem bírt az Apple-lel: a mutatóban 10 százalékos súlyt képviselő iPhone-gyártó 12 százalékot meghaladó zuhanásával 0,8 százalékos veszteségbe húzta az indexet. Az Apple-nek 2008. szeptember 29. óta nem volt ilyen pocsék napja.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet