BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új kutakat nyitott a Mol Romániában

Újabb két töltőállomással bővítette benzinkút-hálózatát a Mol Románia, ezzel 133-ra növelte romániai benzinkútjainak számát - közölte a vállalat.

2012. október 29. hétfő, 15:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az 1,3 millió euró beruházás nyomán a Marosvásárhely melletti Nagyernyén (Ernei) és a kelet-romániai Targu Neamton (Németvásár) nyitotta meg a Mol Nyrt. a két új benzinkutat. A hónap elején Temesváron is üzembe helyeztek egyet. A Mol Románia jelenleg 12,5 százalékos piaci részesedéssel rendelkezik az üzemanyag-forgalmazásban. Daradics Kinga, a vállalat vezérigazgatója korábban elmondta, hogy a magyar olajvállalat 2015-ig hetven újabb töltőállomást tervez nyitni, és 15 százalékra szeretné növelni piaci részesedését. A Mol Románia üzemanyagforgalma az idei első félévben 5 százalékkal nőtt a tavalyi azonos időszakhoz képest.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet