A cég a nettó eredmény szintjén 492 millió dolláros veszteséget könyvelt el, ami a felvásárolt aQuantive nevű online hirdetési ügynökséggel kapcsolatos leírásnak tudható be. Amióta 1986-ban tőzsdére ment a Microsoft, még nem fordult elő, hogy veszteséges negyedévet zárt volna a cég. Viszont ha az egyszeri tételekkel nem számolunk, részvényenként 73 centes nyereséget könyvelt el a társaság, ami pozitív meglepetést okozott, az elemzők ugyanis 62 centre számítottak. Ennek köszönhetően a részvények emelkedtek a zárás utáni kereskedésben.
<banner>
</banner>
