BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbátortalanította az amerikai piacokat a Fed

Ötödik napja esnek az amerikai piacok: az elmúlt négy nap után a Fed jegyzőkönyvének megjelenése után még lejjebb csúsztak a vezető amerikai részvényindexek - csak néhány jegybankár szorgalmazta erősen az újabb eszközvásárlási programot (QE3). -0,8% körül a Dow, -1,1%-on a Nasdaq.

2012. július 11. szerda, 21:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fed jegyzőkönyvének megjelenése után tovább csúsznak lefelé az amerikai részvényindexek. A június ülés jegyzőkönyve szerint csak néhány tag érvelt az újabb eszközvásárlási program mellett, mint ami szükséges a növekedés beindításához. Néhány más tag szerint ezzel meg kell várni, hogy bebizonyosodjon, a gazdaság valóban letért-e a kilábalás pályájáról. <percrolpercre><banner>

A Nasdaq -1,1%-ot, a Dow 0,8%-ot, az S&P500 -0,5% vesztett értékéből eddig ma.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet