Az euró tegnap délután óta magához tért a dollárral szemben, az EUR/USD árfolyama újra az 1,26-os szint fölé emelkedett. A kedvező nemzetközi környezetben a forint is erősödik. A kedd reggeli órákban a 284,50-es szint körül forogtak az euróval szembeni jegyzések. A legutóbb május elején járt ilyen erős szinteken a hazai fizetőeszköz, vagyis két hónapos csúcsról beszélhetünk. Egy dollárért 225 forintot kérnek a bankközi devizapiacon, míg a svájci frank kurzusa a 236-os szintig süllyedt le.
