BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Veszteséggel zártak az amerikai piacok

A Dow és az S&P 500 0,2 százalékot, a Nasdaq 1 százalékot csökkent zárásra.

2012. június 28. csütörtök, 23:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelentősebb eséssel kezdték a mai kereskedést a főbb amerikai részvényindexek. A benchmarkok 1 százalék körüli mértékben kerültek lejjebb a nyitást követően, és az olajárat is megütötték. A kedvezőtlen piaci hangulat a JP Morgan és Barclays felől érkező negatív híreknek volt betudható, de az EU csúcsot is nagy várakozás előzi meg. Az egészségügyi reform elfogadása nem járt érdemi piaci hatásokkal. A kezdeti esést követően a zárás előtti órában nagy feltépés bontakozott ki, így a főbb indexek közül a Dow és az S&P 500 0,2 százalékos, a Nasdaq 1 százalékos csökkenést mutatott zárásra.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet