Bár a hétvégi görög választások eredménye pozitív volt, ez egyelőre túl sok erőt nem adott a piacoknak. A magyar tőzsdére ugyanakkor nem lehet panasz, a tegnapi emelkedés ugyanis a kinti hangulat fényében meglehetősen erősre sikeredett.
A nagyobb papírok közül kettő is fontos szinteknél van, az OTP elérte a február óta tartó csökkenő trendvonal tetejét, kérdés, hogy ezt sikerül-e áttörni. A MOL pedig az 50 napos mozgóátlagnak szaladt neki.
Unatkozni a befektetők minden bizonnyal nem fognak, sok helyről érkeznek meghatározó hírek, az üzletkötő elmondása szerint ilyenkor nem könnyű okosnak lenni. Sőre úgy véli az előttünk álló napokban elképzelhető egy csapkodósabb kereskedés, így érdemesebb lehet talán a partvonalról szemlélni az eseményeket.
<img1></img1>
