A negatív tartományban megmártózás után zárásra felhúzták a mutatót, amely így végül 0,4 százalékkal 18 582 ponton búcsúzott.
A vezető papírok közül ismét erős oldalát mutatta a Mol, amely az emelkedő olajárral párhuzamosan fél százalékkal 18 800 forintra javított, igaz, maximumát száz forinttal feljebb állította be a jegyzés.
Az OTP 0,3 százalékkal feljebb kerülve 3700 forinton végzett, míg a Telekom 0,35 százalékkal 567 forintra javított.
A blue chipek közül egyedül a Richter búcsúzott mínuszban, a gyógyszerpapírokra 15 forinttal előző záróértékük alatt, 37 335 forinton születtek az utolsó kötések. Szektortársa, az Egis viszont 0,4 százalékkal 15 525 forintra javított.
