BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nincs kegyelem - tovább ütik az OTP-t

A brüsszeli dorgálás után lélegzetvételnyi szünetet követően tovább zuhant a BÉT irányadó indexe, a BUX fél három körül 1 százalékos mínusszal 18425 pontnál járt.

2012. március 7. szerda, 14:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A mutatót elsősorban a 3 százalékkal 3681 forintra gyengülő OTP húzta le, ám a bankpapír 7,1 milliárd forintos forgalma mellett a többi papírban gyakorlatilag semmi likviditás nem volt tapasztalható. Ráadásul a nemzetközi tőzsdeindexek zömében 0,5-1 százalékos emelkedést mutattak.

A blue chipek közül szintén elég rosszul teljesített a Richter, a gyógyszergyártó részvényei a múlt heti jó hírek ellenére is -1,5 százalékkal 36 900 forintra rontottak.

A Telekom ezzel szemben megúszta féál százalékos leértékelődéssel, jegyzése 567 forintnál járt.

A Mol papírjai viszont legények voltak a gáton, 0,3 százalékos plusszal 18 550 forintnál jártak.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet