Délután egy órakor meredeken esni kezdtek a részvényárak a Budapesti Értéktőzsdén: a nap elején 4160-on is megfordult OTP 4035 forintig zuhant, majd kissé felfelé korrigált, jelenleg 4065 forinton jegyzik. A Mol emelkedése is megtorpant: 20055 forinton jár két órakor, ami 2 százalékos leértékelődés.
A jó gyorsjelentést közzé tevő Richter reggel 39800 forintig erősödött, majd 38300-ig esett. Innen ismét fölfelé indult az árfolyam, jelenleg 38900 forinton kereskednek vele. A Magyar Telekom egy százalékos csökkenéssel 535 forintra csúszott vissza.
