A BUX 107 pontos pluszban 18770 ponton áll, a befektetők nem nagyon tudják eldönteni, hogy merre tovább. Az OTP 3900 forintig szaladt föl, majd 3860-ra csúszott vissza, ez 20 forintos emelkedést. A Mol 70 forint pluszban, 18930 forinton ácsorog.
A két legnagyobb forgalmú papírunknál jobban fest a Richter és a Telekom: a gyógyszerpapír 1,3 százalékkal 36475 forintra erősödött, a Telekom pedig 554 forintra drágult, ez 0,73 százalékos növekmény.
A forint erős, az euró 295 és 296 között ingadozik, s az euró/dollár is valamivel 1,31 fölött emésztgeti a tegnapi nagy rallyt.
