Az éjjel megjelent IMF-kommentek nem voltak túl pozitívak ránk nézve, ehhez képest a forint reakciói nem negatívak, hathat még a tegnapi államkötvény-aukció sikere.
Hét vége van, akik hét közben belevettek a részvényekbe azok közül néhányan zárhatják pozícióikat a rövid távú spekulánsok közül. Összességében túl nagy emelkedésre nincs ok, stagnálás várható a tőzsdén, hacsak nem jelenik meg újabb politikusi nyilatkozat akár a magyar akár az Európai Uniós szinten.
A Magyar Telekom nagyon szépen lereagálta az állampapír-piaci hozamcsökkenést, a Mol pedig még mindig a Gulf Keystone-sztori alakulásának függvényében ingadozik - tette hozzá a KBC szakértője.
