BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nincs sok ok az emelkedésre

Nyugodt pénteki kereskedésre számít a BÉT-en Péter János a KBC üzletkötője. A további emelkedéshez egyre kevesebb a muníció.

2012. január 13. péntek, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az éjjel megjelent IMF-kommentek nem voltak túl pozitívak ránk nézve, ehhez képest a forint reakciói nem negatívak, hathat még a tegnapi  államkötvény-aukció sikere.

Hét vége van, akik hét közben belevettek a részvényekbe azok közül néhányan zárhatják pozícióikat a rövid távú spekulánsok közül. Összességében túl nagy emelkedésre nincs ok, stagnálás várható a tőzsdén, hacsak nem jelenik meg újabb politikusi nyilatkozat akár a magyar akár az Európai Uniós szinten.

A Magyar Telekom nagyon szépen lereagálta az állampapír-piaci hozamcsökkenést, a Mol pedig még mindig a Gulf Keystone-sztori alakulásának függvényében ingadozik - tette hozzá a KBC szakértője.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet