BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősen kezdett a Telekom

Minimális emelkedéssel kezdte a szerdai kereskedést a BUX, a nagyobb részvények közül a Telekom mutat jó formát.

2012. január 11. szerda, 09:16

Fotó: Dömötör Csaba / Túrós-Bense Levente
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az index 34 pontos pluszban 17103 ponton áll negyed órával a nyitás után, a vezető papírok egyelőre tartani tudják tegnap elért magas árszintjüket.

Az OTP 3240 forinton áll, ez 20 forinttal magasabb a keddi zárásnál, a Mol 50 forintos mínuszban 17350 forinton forog.

517 forintra emelkedett a Magyar Telekom, míga  Richter 200 forinttal lejjebb, 35600-on áll.

Nagyot ugrott a CIG Pannónia, 516 forintos árfolyama 5,7 százalékos erősödést jelent.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet