BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erős maradhat az OTP - érdekes szinten a Mol

Kezd felzárkózni a magyar tőzsde a nemzetközi bikához, a tegnapi nagy menet után az elért szintek megtartása lehet a feladat.

2012. január 11. szerda, 08:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap volt egy erőteljesebb felfelé kör, ma már nem vár hasonló intenzív emelkedést a tőzsdén Varjú Péter az Erste vezető üzletkötője. A várakozás szerint combosabb nyitás után napon belüli korrekció következhet, de összességében \"nem nézünk ki rosszul\" - mondta.

A Mol 17400-on zárt, ha a 17500 forintos szinten át tud menni, akkor akár ezer forint lenne benne fölfelé - vélekedett Varjú.

Az OTP kicsit jobban a forinthoz kötött, ha a forint gyengülne, akkor az emelkedés a bankpapírnál is megáll, de bízom benne, hogy van benne még lendület - tette hozzá

Az emelkedés nagyján, első hullámán túl vagyunk, most konszolidáció következhet, így örülhetünk annak is, ha kicsi pluszban zárunk.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet