Tegnap volt egy erőteljesebb felfelé kör, ma már nem vár hasonló intenzív emelkedést a tőzsdén Varjú Péter az Erste vezető üzletkötője. A várakozás szerint combosabb nyitás után napon belüli korrekció következhet, de összességében \"nem nézünk ki rosszul\" - mondta.
A Mol 17400-on zárt, ha a 17500 forintos szinten át tud menni, akkor akár ezer forint lenne benne fölfelé - vélekedett Varjú.
Az OTP kicsit jobban a forinthoz kötött, ha a forint gyengülne, akkor az emelkedés a bankpapírnál is megáll, de bízom benne, hogy van benne még lendület - tette hozzá
Az emelkedés nagyján, első hullámán túl vagyunk, most konszolidáció következhet, így örülhetünk annak is, ha kicsi pluszban zárunk.
