A vezető részvények közül messze a bankpapír teljesít legjobban, 3081 forintos árfolyama 124 forinttal magasabb a péntekinél. A Mol két százalékos pluszban 16620 forinton forog, a Magyar Telekom 2,3 százalékkal 491 forintra erősödött.
Szerényebb emelkedéssel 35410 forintra drágultak a Richter részvényei. A nap nyertese eddig az E-Star, amely 10 százalékos drágulással 4950 forintnál jár.
A BUX 2,3 százalékkal emelkedve 16480 pont körül ingadozik.
