BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Röpködnek a golyók, de Budapest nem mozdul

A deviza- és árupiacokon izzik a hangulat, ehhez képest a részvények egy helyben állnak az év utolsó előtti kereskedési napján.

2011. december 29. csütörtök, 13:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Esik az euró/dollár, 311 fölött jár az euró/forint árfolyam, de a tőzsdén nyoma sincs izgalomnak. A BUX 17 pontos emelkedést mutat (17192 pont), a részvények egy helyben állnak, a forgalom alig haladja meg az egymilliárd forintot.

Csak egyvalami örök a tőzsdén, az pedig az E-Star esése, a részvény újabb 5 százalékkal zuhan a mai kereskedésben és már csak 4280 forintot adnak érte. A vezető papírjaink viszont higgadtan veszik tudomásul a sikertelen kötvényaukciót és a gyengülő forintot.

Az OTP 3285 forinton áll, 15 forinttal a szerdai záróára alatt. A Mol 0,82 százalékot tudott javulni, 17730 forintra kapaszkodott föl.

Megállt a Richter esése, ezúttal 150 forintos pluszban 34440 forinton jegyzik a gyógyszergyári részvényt. A Telekom eközben 517 forintra csúszott vissza.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet