BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem akar esni Amerika

A pénzügyi és technológiai részvények vezetésével emelkednek nyitás után az amerikai részvényindexek.

2011. december 22. csütörtök, 16:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető mutatók közül a DJIA 0,3 százalékkal 12142, az S&P 500 0,46 százalékkal 1249, a Nasdaq pedig 0,52 százalékkal 2591 pontra erősödött.

A befektetők a friss munkanélküliségi adatoknak örülnek, a vártnál alacsonyabb számok felülírták a várakozásoktól elmaradó GDP-adat miatti kiábrándultságot. A legjobban tejesítő részvények a nagyok közül a General Electric, a Citigroup és a Morgan Stanley, de jól szerepelnek más bankpapírok, így a JP Morgan is.

Az euró/dollár árfolyam 1,3035 körül ingadozik, miután délelőtt ismét járt 1,31 felett is.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet