BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökkenő indexekkel nyitott New York

Veszteséggel nyitottak hétfőn az amerikai tőzsdeindexek, részben az európai adósságválsággal kapcsolatos, továbbra is fennálló aggodalmakra, részben az Intel negyedik negyedéves bevételi várakozásainak csökkentésére.

2011. december 12. hétfő, 16:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A DJIA-30 index 0,95 százalék, a S&P-500 index 1,19 százalék, a Nasdaq Composite index 1,39 százalék gyengüléssel nyitott.
Növekedéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde vezető mutatói: a 30 vezető iparvállalat DJIA indexe 186,41 ponttal, azaz 1,55 százalékkal 12.184,11 pontra nőtt, az S&P 500-as mutató 20,83 ponttal, 1,69 százalékkal 1255,18 pontra erősödött, míg a technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 50,47 ponttal 1,94 százalékkal emelkedett, és 2646,85 ponton zárt.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet