BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy a nyomás a pesti tőzsdén

Nem tágítanak az eladók a Budapesti Értéktőzsdéről, nagy forgalom mellett adják a részvényeket, főleg az OTP-t.

2011. november 25. péntek, 12:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX index délben már 4,6 százalékos csökkenést mutatott, s 16 195 pont alatt járt. Folyamatos az eladó nyomás, az OTP magas, már 8,5 milliárd forintos forgalom mellett 7 százalékkal, 2830 forintra esett. A Mol 5,5 százalékkal zuhan, 17 150 forintra, a Magyar Telekom 2,4 százalékkal lett olcsóbb, 483 forint.A Richter 1,4 százalékkal értékelődött le, 34 000 forintra, az Egis viszont 4,5 százalékkal lett olcsóbb, 16 900 forint.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet